Technologijos

Citypark parking

Grįžti atgal

City Park® sistema leidžia Citroën automobiliui autonomiškai pasistatyti į Jūsų norimą vietą. Ši pagalbinė sistema padeda rasti automobiliui parkavimo vietą, pritaikytą pagal automobilio dydį ir autonomiškai atlieka manevrą. Vairuotojui tereikia valdyti automobilio parkavimosi pagreitį ir stabdymą.

City Park yra pagalbinė sistema vairuotojui, kurią sukurė PSA Peugeot Citroën koncerno grupė. Šios tobulinamos sistemos tikslas supaprastinti automobilio parkavimo manevrus, o ateityje visiškai pakeisti vairuotoją, kad būtų pasiekta absoliuti autonominė parkavimosi funkcija. City Park visame pasaulyje keičia miestų vairuotojų kasdienį gyvenimą, suteikiant jiems galimybę kontroliuoti visus savo automobilių stovėjimo manevrus išmaniuoju telefonu.

City Park technologija turi specialius automobilyje sumontuotus 3 jutiklius (automobilio priekyje ir užpakalyje), kurie aptinka artimoje erdvėje esančius automobilius ar kitas kliūtis ir apskaičiuoja reikiamą trajektoriją automobiliui išvažiuoti. City Park funkcija yra aktyvi tik tuo atveju, kai automobilio greitis yra iki 25 km/h. Garso signalas vairuotojui praneša, kai yra pakankamo dydžio stovėjimo vieta. Vairuotojas sustabdo automobilį ir patvirtina parkavimo pagalbą, kad automobilis pradėtų parkavimo manevrą. Nuotolinis automobilio valdymas gali būti atliekamas išmaniuoju telefonu per saugų ryšį su automobiliu. Sistema gali būti išjungta bet kuriuo manevro metu.

"City Park" technologijos vizija

Šiandien, vadovaujantis Tarptautinės automobilių gamintojų organizacijos (OICA) nuostatomis, vairuotojai turi likti netoli savo automobilių per atliekamą manevrą. Nepaisant to, PSA koncerno grupė ir toliau ieško technologiškai pažangesnių sprendimų ir kuria 5 kartos technologiją. Citroën automobiliai demonstruoja koncerno gebėjimus diegti naujoves ir sukurti sprendimus, leidžiančius vairuotojams patirti daugiau malonumo ir komforto vairuojant mieste.

"Park Assist" išmanioji sistema

Park Assist® sistema leidžia Citroën automobiliams autonomiškai pasistatyti į vairuotojo norimą vietą. Ši pagalbinė sistema leidžia statyti automobilius į ligiagrečią parkavimo vietą. Vairuotojui tereikia valdyti automobilio parkavimosi pagreitį ir stabdymą.

Park Assist parkavimo 360o vaizdą užtikrina automobilyje sumontuotos 4 kameros (viena priekyje, viena galinėje dalyje virš registracijos numerio ženklo, o kitos dvi kameros yra sumontuotos šoniniuose veidrodėliuose). Išmani aktyvi parkavimo pagalba Park Assist suranda tinkamą erdvę stovėjimui, bei sklandžiai į ją pastato automobilį. Viskas, ką vairuotojui reikia padaryti yra įjungti atbulinio važiavimo pavarą ir reguliuoti parkavimo greitį bei stabdį. Parkavimo informacija yra perduodama garsiniu signalu ir pateikiamas aiškus vaizdas 12 colių panoraminiame ekrane.

City Park ir Park Assist yra pagalbinės sistemos, kurias sukurė PSA Peugeot Citroën koncerno grupė. Šios tobulinamos sistemos tikslas supaprastinti automobilio parkavimo manevrus, o ateityje visiškai pakeisti vairuotoją, kad būtų pasiekta absoliuti autonominė parkavimosi funkcija.

Grįžti atgal