Servisas

Citroën autodalys

Grįžti atgal

Citroën atsarginių autodalių sandėlyje turime daugelį automobilių techniniam aptarnavimui reikalingų detalės ir dalių. Sudėtingiems automobilio remonto darbams autodalys, kurių neturime sandėlyje, yra užsakomos ir pristatomos per 2-3 darbo dienas iš sandėlių Europoje, kuriuose yra per 80% visų pagrindinių autodalių.

Visoms Citroën originalioms atsarginėms dalims suteikiama gamintojo garantija. Visiems autorizuotame Citroën autoservise atliktiems remonto darbams ir pakeistoms dalims suteikiama garantija. Originalios Citroën dalys yra pagamintos remiantis automobilio markės sukaupta patirtimi ir atitinka jūsų automobilio technines charakteristikas.

UAB "Igtisos paslaugos" kaip oficialus Citroën atstovas Lietuvoje taip pat siūlo įsigyti plataus asortimento įvairius Citroën automobilių aksesuarus - lengvojo lydinio ratlankius, chromo apdailos rinkinius, apsaugos nuo vagystės sistemas, atstumo jutiklius, funkcinis aksesuarus (kabliai, stogo bagažinės laikikliai, purvasaugiai, grindų kilimėliai), kurie būtų praktiški.

Turite klausimų? Klauskite.

Tadas Mikučiauskas
Citroën pardavimų vadybininkas

Kontaktinis tel: (8 - 612) 34 567
El. paštas: info@citroensiauliai.lt
Konsultacija su vadybininku gyvai

UAB "Igtisos paslaugos"
Oficialus Citroën atstovas Lietuvoje

Pirmadieniais - Penktadieniais: 8.00 - 17.00 val.
Šeštadieniais: 9.00 - 14.00 val.
Sekmadieniais: nedirbame

Grįžti atgal