Naujienos

Naujasis Citroën C3 Aircross Compact SUV – 2018 m. Autobest konkurso nugalėtojas

Grįžti atgal

Šiandien Autobest vertinimo komisija pranešė, kad naujasis „Citroën C3 Aircross Compact SUV“ laimėjo 2018 metų „BEST Buy Car of Europe“ konkursą. Naujasis „Citroën C3 Aircross Compact SUV“ laimėjo 2018 m. Autobest „BEST Buy Car of Europe“ konkursą, finale įveikęs 5 varžovus.

Nuo 2001 m. Autobest konkurso komisijos nariai balsuodami kasmet išrenka geriausią metų rekomenduojamą įsigyti automobilį. Komisiją sudaro 31 automobilių tema rašantis žurnalistas iš 31 Europos šalies. Jie automobilius vertina pagal 13 kriterijų, įskaitant kainos ir vertės santykį, dizainą, patogumą ir technologijas, taip pat paslaugų ir atsarginių dalių prieinamumą rinkoje.

Tai jau antra bendrovės „Citroën“ pergalė šiame konkurse per 17 metų – 2003 m. jame nugalėjo „Citroën C3“ modelis. Šį kartą naujasis „Citroën C3 Aircross Compact SUV“ aplenkė konkurentus išsiskyręs unikaliomis kėbulo formomis bei veržliu ir naujovišku požiūriu.

Naujasis „Citroën C3 Aircross Compact SUV“ modelis yra plačios „Citroën“ prekės ženklo atnaujinimo programos dalis ir puikiai iliustruoja tarptautinį bendrovės veržlumą. Nuo debiuto rinkoje spalio mėn. bendrovė sulaukė daugiau nei 300.000 šio modelio užsakymų. Klientai įvertino automobilio saloną, kuriame „Citroën“ išnaudojo savo unikalias žinias erdvaus, moduliško ir šviesaus salono kūrimo srityje. Automobilio charakterį pabrėžia platus personalizavimo galimybių pasirinkimas – pirkėjams siūloma daugiau nei 90 išorės apdailos ir 5 interjero variantai. Įkvėptas klientų lūkesčių, šis žmonėms skirtas SUV modelis pasižymi nepralenkiamu erdvumu, modulumu ir atsiveria išoriniam pasauliui pro panoraminį stoglangį. „Citroën Advanced Comfort®“ programos ambasadorius „C3 Aircross“ modelis užtikrina keleiviams visišką komfortą, o vairuotojams – išskirtinę vairavimo patirtį.

Naujasis modelis vienodai lengvai valdomas tiek mieste, tiek užmiestyje. Jo atletišką charakterį praplečia sukibimo kontrolės funkcija „Grip Control®“ ir pagalbos važiuojant nuokalne sistema „Hill Assist Descent“. Naujasis modelis siūlo išskirtinį vairavimo patogumą ir saugumą, taip pat 12 šiuolaikinių pagalbos vairuotojui sistemų ir 4 ryšio technologijas. Neseniai EuroNCAP saugumo bandymuose jis pelnė 5 žvaigždutes.

„Man labai malonu pasveikinti Linda Jackson ir jos vadovų komandą su pergale AUTOBEST 2018 konkurse! Įveikęs tokius solidžius konkurentus „C3 Aircross“ įrodė, kad yra vertas nugalėtojo titulo, ir įtikino žiuri narius, kad šiemet jis yra stipriausias. Tai taip pat yra ir SUV segmento pergalė – tai rodo, kad žiuri nariai ne tik puikiai seka rinkos tendencijas, bet ir pastebi jų užuomazgas, suteikdami Europos pirkėjams realių nuorodų dėl automobilių, su kuriais jie gerai jausis ateityje, įsigijimo!“ sakė žiuri pirmininkas Ilia Seliktar.

2017 m. pirmąjį pusmetį Europoje įregistruota 426.000 naujų „Citroën“ automobilių – daugiausiai per pastaruosius 6 metus ir 5,6 % daugiau nei tą patį 2016 m. laikotarpį. „Citroën C3 Aircross Compact SUV“ debiutuoja praėjus metams po geriausiai parduodamo (jau parduota 200.000 vnt.) kompanijos modelio naujojo C3 pristatymo ir padės bendrovei toliau fiksuoti puikius veiklos rezultatus.

Grįžti atgal