Naujienos

Citroën pristato naująjį C5 Aircross: itin universalus, personalizuotas ir patogioms kelionėms skirtas SUV

Grįžti atgal

Siekdami konkuruoti tarptautiniame SUV automobilių segmente „Citroën“ šiandien pristato Europos rinkai skirtą naująjį „C5 Aircross” modelį. Tai – gamintojo flagmanas. Naujosios kartos SUV įkvėpė klientų lūkesčiai ir išskirtinumo paieškos. Modelį galima rinktis net iš 30 skirtingų išorės stiliaus variantų.

Naujasis „C5 Aircross” taip pat yra „Citroën Advanced Comfort“ programos ambasadorius, todėl pasižymi geriausiu komfortu ir universalumu savo klasėje. Čia sumontuoti naujos kartos  „Progresive Hydraulic Cushion“ amortizatoriai su hidraulinėmis pagalvėmis ir ypatingu komfortu pasižyminčios sėdynės. Su šiomis naujovėmis kelionės bus patogios kaip jau įprasta „Citroën“ automobiliuose. Dėka trijų galinių sėdynių, kurios gali atsilošti, susiskleisti ir slankioti, modelis pasižymi geriausiu klasėje universalumu. Bagažinės dydis svyruoja nuo 580 iki 720 litrų.

Naujajame „C5 Aircross” įdiegtos 20 vairuotojo pagalbos sistemų nuo „Highway Driver Assist“ greičio palaikymo asistento, antro lygmens autonominio valdymo sistemos iki „Grip Control“ ir „Hill Assist Descent“ stabilumo sistemų ten, kur pasibaigia asfaltuotas kelias. Vairuotojai ir keleiviai čia ras 6 junglumo sprendimus, įskaitant bevielį išmaniojo telefono įkrovimą. 

Modelis bus gaminamas Prancūzijoje, Reno regione esančioje gamykloje. Europoje ir likusiame pasaulyje modelį pristatytas 2018 metų pabaigoje. Tuo tarpu 2019 metais pasirodys pirmasis gamintojo modelis su įkraunama hibridine jėgaine.

Po sėkmingo „C3 Aircross” pardavimų debiuto, kai buvo parduoti 80 tūkst. modelių, „C5 Aircross” buvo pristatytas Kinijos rinkai ir ten jau važinėja 40 tūkst. šių automobilių. Tuo tarpu „C4 Aircross” modelis dar balandį buvo pristatytas Pekino automobilių parodoje. „Citroën“ toliau stengiasi išnaudoti savo konkurencinį pranašumą tarptautinėje rinkoje ir pristato Europai skirtą „C5 Aircross” modelį.

Gamintojas įsiklausė į klientus, kurie nenori dėl stiliaus aukoti automobilio universalumo, ir susitelkė ties SUV rinka. Jai dabar tenka ketvirtadalis visame pasaulyje parduodamų automobilių. Kartu su įkvepiančiu kėbulo dizainu, „Citroën“ pasiūlė visiškai naują komforto įrangą ir sprendimus. Toks sprendimas tik įrodo, kad gamintojas pasiruošęs iš naujo įsitvirtinti rinkoje ir pakelti naujos kartos SUV automobilių išskirtinumo ir komforto kartelę.

Naujasis C5 Aircross: unikalus segmento pavyzdys

Dėka savo stiprios asmenybės naujasis „C5 Aircross” išsiskiria savo vienareikšmišku ir energingu požiūriu. Jo 4,5 metro ilgio kėbulas pasižymi raumeninga, galinga, bet ne arogantiška išvaizda. Modelis SUV segmente yra kitoks dėl savo plastiškų formų, kurias paryškina grafiniai elementai, „Airbump“ apdailos, 19 colių skersmens ratai, 230 mm prošvaisa ir išskirtiniai stogo bagažinės tvirtinimai.

Interjeras tik įlipus į vidų palieka saugumo ir erdvės įspūdį. Horizontalus prietaisų skydelis, apgaubiančios sėdynės, plati centrinė konsolė, šiltos apdailos medžiagos ir aukšta sėdėsena leidžia jaustis taip, lyg dominuotumėte kelyje. Kaip ir visi kiti „Citroën“ modeliai „C5 Aircross” turi daugybę personalizavimo galimybių. Kėbulą galima pasirinkti iš 30 skirtingų spalvų derinių, kuriuos sudaro 7 kėbulo spalvos, dviejų tonų stogas ir trys spalvų paketai buferių ir „Airbump“ apdailoms. 

Kaip tikras „Citroën Advanced Comfort“ programos ambasadorius naujasis „C5 Aircross“ SUV išsiskiria komfortu ir dėmesiu salono erdvei. Jame rasite „Citroën“ būdingą komfortą ir dvi didžiausias inovacijas: amortizatorius su „Progressive Hydraulic Cushion“ hidraulinėmis pagalvėmis ir itin patogias sėdynes, kurios eliminuoja kelio nelygumų sukeltas vibracijas. Taip keleiviai ir vairuotojas gali mėgautis išskirtiniu patogumu kelionėse. Taip pat naujajame „C5 Aircross“ atsispindi visa „Citroën“ patirtis, kuriant šeimyninius automobilius, todėl gale yra trys galinės sėdynės. Jos gali atsilošti, susiskleisti ir slankioti, o bagažinės tūris pasižymi geriausiu klasėje dydžiu: nuo 580 iki 720 litrų. 

Naujos kartos, modernus ir pažangus SUV modelis

„C5 Aircross“ siūlo tai, kas šiandien yra svarbu. Modelyje yra 12,3 colių skersmens prietaisų skydelio ekranas ir 8 colių skersmens liečiamas informacinės sistemos ekranas. Taip pat modelyje veikia 20 naujosios kartos vairuotojo pagalbos sistemų, įskaitant „Highway Driver Assist“ greičio palaikymo sistema, antrojo lygmens autonominio valdymo sistema ir 6 junglumo galimybės. Naujasis modelis turi galimybę įkrauti išmanųjį telefoną bevieliu būdu ir naudotis „ConnectedCAM Citroen“ paslauga.

Automobilis bus komplektuojamas su galingais ir taupiais benzininiais bei dyzeliniais varikliais, kurių galia svyruoja nuo 130 iki 180 AG. Taip pat čia bus montuojama nauja 8 laipsnių automatinė EAT8 pavarų dėžė. 2019 metais „C5 Aircross“ bus pirmasis „Citroën“ modelis su įkraunama hibridine jėgaine. SUV modelis bus gaminamas Reno gamykloje, Prancūzijoje, o rinkoje jo pristatymas numatomas 2018 metų pabaigoje.

„Šiandien labai didžiuojuosi, kad 92 šalių rinkoms pasiūlysime naująjį „C5 Aircross“ SUV modelį, kuris pagamintas Prancūzijos Reno gamykloje. Naujosios kartos automobilis papildo „Citroën“ modelių pasiūlą ir SUV segmente atspindi mūsų išskirtinumą: dizainą, komfortą ir patogumą. Naujasis „C5 Aircross“ – „Citroën“ flagmanas ir augimą užtikrinsiantis modelis“, - pasakojo „Citroën“ vadovė Linda Jackson.

Grįžti atgal