Naujienos

Naujieji Citroën C4 SpaceTourer ir Grand C4 SpaceTourer: malonesni vairuoti ir su komfortiškesne automatine pavarų dėže

Grįžti atgal

Citroën pristato naujuosius Citroën C4 SpaceTourer ir Grand C4 SpaceTourer modelius. Dabar jie komplektuojami su naująja aštuonių laipsnių EAT8 pavarų dėže ir „BlueHDi 160” dyzeliniu varikliu. Gamintojas taip pat skelbia, kad senąjį „Picasso“ pavadinimą keičia į „SpaceTourer“. Pirmieji modeliai rinkoje pasirodys gegužę.

Naujasis SpaceTourer pavadinimas buvo pristatytas Ženevos automobilių parodoje. Jis kartu su dar vienu šeimyniniu modeliu papildo gamintojo hečbekų ir SUV automobilių gamą. SpaceTourer simbolizuoja erdvumą ir galimybę trumpam pabėgti. Modernus, draugiškas vairuotojui ir orientuotas į šeimą automobilis leidžia keleiviams ir vairuotojui keliauti patogiai. Kartu modelis pasižymi išskirtiniu dizainu, naujausiomis technologijomis ir varikliais. 

Tiek C4 SpaceTourer, tiek Grand C4 SpaceTourer įkūnija Citroёn žinias kuriant stilių, erdvumą, funkcionalumą ir universalumą. Šios savybės jau patraukė daugiau nei pusę milijono klientų ir leidžia gamintojui tam tikruose segmentuose užimti lyderio poziciją. Automobilis sukurtas ant EMP2 platformos, kurioje sumontuotos aukščiausią saugumą ir komfortą užtikrinančios technologijos. 

EAT8 pavarų dėžė: geriausias galios ir komforto santykis

Kartu su dviem šeimyniniais automobiliais gamintojas pristato naujas jėgaines. Ryškiausia pavasario naujiena – naujosios kartos EAT8 automatinė pavarų dėžė C4 SpaceTourer ir Grand C4 SpaceTourer modeliuose. Ji bus montuojama su dyzeliniu „BlueHDi 160 S&S“, o vėliau ir kitais varikliais.

Ji buvo sukurta kartu su Japonijos kompanija „Aisin“. 8 laipsnių EAT (angl. Efficient Automatic Transmission) pavarų dėžė bus pusiau automatinė, todėl pavaras bus galima jungti ir šalia vairo sumontuotomis mentelėmis. Taip pat ji pasižymės didesniu efektyvumu ir patogumu, nei modelyje anksčiau montuotos pavarų dėžės

  • Lyginant su senąja EAT6 automatine pavarų dėže, naujoji pasižymi 7 proc. mažesnėmis degalų sąnaudomis. Dvi papildomos pavaros leidžia geriau paskirstyti galią, tačiau pati pavarų dėžė yra 2 kg lengvesnė ir mažesnė.
  • Rankinis pavarų perjungimo režimas leidžia važiuoti tolygiau ir optimaliau išnaudoti variklio potencialą. Tuo tarpu didesnis pavarų skaičius leidžia švelniau jas perjungti.

Naujieji C4 SpaceTourer ir Grand C4 SpaceTourer modeliai įkvėpti klientų ir jų poreikių. Todėl kartu su naujais automobiliais debiutuoja naujas galingesnis variklis. Jis atitinka „Euro 6.2” standartą i pakeičia „HDi 150 EAT6“ jėgainę.

Grįžti atgal