Specialūs pasiūlymai

Lizingo skaičiuoklė

Grįžti atgal

Lizingo būdu galite įsigyti komercinės paskirties (N1 klasės) ir nekomercinės paskirties (M1 klasės) Citroën automobilius, kurių techniškai leistina bendroji masė (pakrauto automobilio) ne didesnė kaip 3 500 kg bei turinčių ne daugiau kaip aštuonias sėdimas vietas keleiviams ir vieną sėdimą vietą vairuotojui.

Automobilio lizingas ir paskola automobiliui (naujai ir naudotai transporto priemonei įsigyti) leidžia įsigyti automobilį mokant dalines įmokas su/be pradinio įnašo. Jums nereikia kelerius metus taupyti piniginių lėšų automobiliui įsigyti. Sudariusiems automobilių lizingo sutartį pasiūlysime partnerių Kasko draudimą, kurį galėsite mokėti kas mėnesį su išperkamosios nuomos įmoka – ir be jokio pabrangimo.

Svarbi informacija: Automobilio lizingo skaičiuoklės rezultatai yra preliminarūs. Citroën atstovybė neįsipareigoja suteikti apskaičiuotos vertės automobilio lizingą. Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į Citroën atstovybės pardavimo vadybininkus tel: (8 - 612) 34 567 arba el. paštas: info@citroensiauliai.lt

Automobilio lizingo būdai

Finansinis lizingas

Pasirinktą automobilį galite įsigyti sudarydami finansinio lizingo sutartį. Pagal šią sutartį gali būti mokama dvejopai:
1 būdas. Už tam tikrą mokestį Jūs įgyjate teisę sutartą laikotarpį naudotis automobiliu ir, per šį laikotarpį vienodomis periodinėmis įmokomis sumokėję visą jo kainą, įskaitant palūkanas, taip pat įvykdę kitas lizingo sutarties sąlygas, tampate automobilio savininku.
2 būdas. Didelės automobilio kainos dalies mokėjimas atidedamas — šią kainos dalį turite sumokėti kartu su paskutine lizingo įmoka, o visą sutarties laikotarpį mokate nedideles įmokas ir palūkanas, skaičiuojamas nuo nesumokėtos automobilio kainos dalies (likutinės vertės).

Svarbu: įsigyjamas automobilis įtraukiamas į įmonės balansą ir skaičiuojamas jo nusidėvėjimas.

Veiklos nuoma

Sudarius veiklos nuomos sutartį, nustatytą laikotarpį klientas naudojasi pasirinkta transporto priemone ir moka nuomos mokestį. Pasibaigus sutarčiai, klientas turi dvi galimybes:
1 galimybė. Grąžinti automobilį lizingo bendrovei.
2 galimybė. Įsigyti transporto priemonę.

Svarbu: pagal veiklos nuomos būdą lizingo bendrovei kliento mokamas nuomos mokestis įtraukiamas į įmonės sąnaudas.

Automobilio lizingo sąlygos

  • Finansuojama automobilio vertė – ne mažiau kaip 5 000 Eur.
  • Pakankamos pajamos lizingo įmokoms mokėti (minimalus darbo užmokestis, atskaičius mokesčius, turi būti ne mažesnis kaip 350 Eur).
  • Pirmoji įmoka – nuo 10 proc. įsigyjamos transporto priemonės vertės. Pirmosios įmokos dydis priklauso nuo pasirinkto automobilio ir individualaus kliento vertinimo.
  • Transporto priemonė yra ne senesnė kaip 7 metų lizingo sandorio sudarymo metu ir ne senesnė kaip 11 metų pasibaigus lizingo sandoriui.
  • Privalomas kasko draudimas visu sutarties laikotarpiu.
  • Vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 1 proc. nuo sutartyje nurodytos turto vertės, mažiausiai 150 Eur.
  • Palūkanos nustatomos individualiai, atlikus kliento mokumo vertinimą.

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali neigiamai įtakoti jūsų kredito istoriją, pabranginti skolinimąsi, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas.

Turite klausimų? Klauskite.

Tadas Mikučiauskas
Citroën pardavimų vadybininkas

Kontaktinis tel: (8 - 612) 34 567
El. paštas: info@citroensiauliai.lt
Konsultacija su vadybininku gyvai

UAB "Igtisos paslaugos"
Oficialus Citroën atstovas Lietuvoje

Pirmadieniais - Penktadieniais: 8.00 - 17.00 val.
Šeštadieniais: 9.00 - 14.00 val.
Sekmadieniais: nedirbame

Grįžti atgal